Írásaink, fotóink, grafikáink, oldalunkon megjelenő kommentek idézéséhez, -részben vagy teljesen-, linkeléséhez, írásbeli engedély szükséges. korosfoci@gmx.com

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huFacebookDiggMyspace bookmarkJP-Bookmark

Nk Kinizsi- Tököl (2-1) 4-2

Kezdők: Rácz, Komlósi, Bara, Rákóczi, Mojzes, Petró, Szebellédi, Benke, Toricska, Halasi, Medgyesi

Cserék: Kós, Borsi, Hadar, Kovács

Gól: Benke 2, Medgyesi, Borsi

Gyönyörűen előkészítve várta a a Wembley-nél három méterrel hosszabb nagykőrösi pálya a nagy számban kilátogató nézőket, és a csapatokat. Az elején kicsit álmosan indult a meccs, de a félidő közepétől már megindult a gólgyártás. Benke a 25.percben vert egy szépségdíjas találatot, amire pár perc múlva válaszolt a Tököl. Sokáig nem örülhettek a vendégek, mert jött Medgyesi és fejelt egy gólt, így a szünetre előnnyel vonulhattunk be pihenni.

Volt tombola.

A második játékrészben továbbra is mi irányítottunk. Bemutatkozott az ÚJPEST-ről hozzánk igazolt Kós Krisztián, aki a tavalyi szezonban az UTE U21-es csapatának csapatkapitánya volt. Benke rúgott még egy gólt, majd a csereként beállt Borsi végleg eldöntötte a mérkőzést. A végén nem koncentráltunk eléggé, és kaptunk egy gólt így 4-2 lett a végeredmény ide.

Elindult a teljesen újjá szervezett utánpótlás bajnokság is. U19-es csapatunk nagyon sok a korosztálynál fiatalabb játékossal a soraiban, 4-0 –ra nyert Aranyszarvas csapata ellen. Pesti Imre a sok kihagyott helyzet ellenére is mesterhármast szerzett.