Írásaink, fotóink, grafikáink, oldalunkon megjelenő kommentek idézéséhez, -részben vagy teljesen-, linkeléséhez, írásbeli engedély szükséges. korosfoci@gmx.com

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huFacebookDiggMyspace bookmarkJP-Bookmark
2015. augusztus 15. szombat, 20:27

Gödöllő -Nk Kinizsi (1-1) 1-1

Kezdők: Rácz, Komlósi, Fritz, Rákóczi, Molnár D., Petró, Molnár Z., Borsi, Toricska, Benke, Medgyesi

Cserék: Halasi, Mojzes, Szebellédi, Kovács

Megyei csapataink nem estek ki a  nemzetközi kupákból, sőt gólt sem kaptak még, igaz el sem indultak. Nagyon sok válogatott játékos sincs ebben az osztályban, így az Európa Bajnokság sem lehet indok arra, miért kell idejekorán elkezdeni a pontvadászatot. A lényegen nem változtat, hőségriadó ide vagy oda, a bajnokság elindult. Az első percekben az látszott, hogy Gödöllő messze van. A játékosaink megpilledtek az autókban, és a hazaiak az első negyedóra végén egy szép támadás után meg is szerezték a vezetést. A félidő végére összeszedtük, magunkat és Medgyesi "Megyó" 20 méterről bődületes piffentést eresztett el szabadrúgásból, amit Rónaszéki "Fóka" nem védhetett. A szünetre meggybarnára sült játékosok vonultak be, egy döntetlennel.

godollo

fotó: Kordik M. Jocó

A második félidőben már átvettük az irányítást. Egyre jobban a Gödöllő fölé kerekedtünk. A padon ülő technikai vezető páros cserékkel frissített a csapaton, na meg szódával. Érkezett Halasi, Szebellédi, Mojzes, Kovács is, de nekik sem sikerült a gólszerzés. Sajnos Mojzes 17 perc játék után mehetett fürdeni, mert kiállította a szigorú spori. Ezt most nem tudja a forró vízre fogni.

Idegenben szereztünk egy pontot, jövő héten vasárnap a Maglód csapatát fogadjuk 17.00-tól.

LESZ TOMBOLA!

korosfoci.hu: Megyó az Albert Stadionban szerzett gólod nagyobb volt mint a mostani?

Medgyesi László "Megyó": Az Üllői úton több gólt lőttem a fradinak, mégis melyikre gondoljak most?

korosfoci.hu: Bocs, elfelejtettem, hogy Te vagy az a kőrösi srác aki minden meccsén gólt lőtt a fradinak. Egy mondatban hogyan értékelnéd a meccset?

Medgyesi László "Megyó": Érződött még, hogy az első tétmeccset játszotta a csapat. Kell egy kis idő, hogy gördülékenyebben menjen a játék. A helyzeteink megvoltak, sajnos kimaradtak. Jövő héten, hazai pályán fogadjuk a maglodot, azt a meccset mindenképp meg kell nyerni és akkor értékes egy pontot szereztünk ma. Ami viszont biztos, hogy ez a mai gólom a legértékesebb eddig a szezonban, remélem sok követi még.

korosfoci.hu: Köszönöm, az egy mondatos nyilatkozatot látom nem tanították Ausztriában.

Módosítás dátuma: 2015. augusztus 15. szombat, 20:32