Írásaink, fotóink, grafikáink, oldalunkon megjelenő kommentek idézéséhez, -részben vagy teljesen-, linkeléséhez, írásbeli engedély szükséges. korosfoci@gmx.com

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huFacebookDiggMyspace bookmarkJP-Bookmark

Kezdők: Forró D., Bakonyi, Kármán, Nagy, Kovács, Pesti, Dani, Forró N, Károly, Rákosi, Csató

Cserék: Fodor, Pörge, Faragó

Gól: Rákosi 2, Pesti, Bakonyi

Jók: Bakonyi, Kovács, Csató, Pörge, Nagy, Fodor, Rákosi

A nagy meleg miatt ivószünetekkel tarkított mérkőzésen kiütéses győzelmet arattunk. Már az első félidőben is gólokkal vezethettünk volna, ha nem véd olyan jól a vendéglátók kapusa. A második félidő elején először Rákosi talált be „jancsi”-szögből, majd Pesti érkezett pontosan. Harmadik gólunknál Pörge hozta kihagyhatatlan helyzetbe a kőrösi gólfelelőst, Rákosit, aki élt is a lehetőséggel. A végén Bakonyi vitte végig szinte az egész pályán, majd gurított elegánsan a kapuba. A mérkőzés legszebb jelenete Pörge ollózása volt, ami csak centikkel kerülte el a kaput.

Szentmártonkáta – Nk Kinizsi U18 (3-1) 4-2

Kezdők: Forró D., Fodor, Eszes, Fetter, Gergelyfi, Dobos, Nagy, Pörge, Pesti, Siroki, Forró B.,

Csere: Faragó

Gólok: Dobos, Pesti

Jók: Dobos, Fodor, Eszes, Forró B. Fetter

Az elején Dobos szenzációs találatával vezetést szereztünk. Sajnos az előző napon az U21-ben szereplők hamar elfáradtak, így a helyenként a durvaság határát is átlépő hazaiak gyorsan fordítani tudtak, a göröngyös pályán. A második félidőben sokat támadtunk, és Pesti találatával szépíteni tudtunk, de az eredményt már nem tudtuk megfordítani.

Albertirsa- Nk Kinizsi U15 elmaradt

A tizenöt év alatti csapatunk sajnos nem tudott elutazni, dacára az „utánpótlás-vezető” ígéretének.

Nk Kinizsi U15 – Tápiószecső 1-6, Felsőház, rájátszás

Kezdők: Tóth, Csertő, Kis, Szőke, Urbán, Dózsa, Friesz, Német, Sorecz, Godó, Faragó

Gól:Dózsa

A már bajnok ellenfelünk ellen nagyot küzdöttek a kicsik. Minden játékost dicséret illeti. Az őszi 17-0 után kézzelfogható a fejlődés, hiszen pár hete 2-1-t játszottunk a sokkal jobb erőkből álló ellenfelünk ellen.

Biatorbágy- Nk Kinizsi 0-3, Pest-megyei női kupa

Kezdők: Bódi, Németh, Hupka, Tégla-Kovács, Reiner, Agócs, Kozma, Szendi

Csere: Czeczon

Gólok: Gyulai 2, Agócs

A hazai 3-0-s győzelmet megismételve magabiztosan jutottunk tovább. A nyolc csapat indulásával megrendezett Pest-megyei női kupa elődöntőjébe kerültünk.

Módosítás dátuma: 2014. május 28. szerda, 15:45