Írásaink, fotóink, grafikáink, oldalunkon megjelenő kommentek idézéséhez, -részben vagy teljesen-, linkeléséhez, írásbeli engedély szükséges. korosfoci@gmx.com

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huFacebookDiggMyspace bookmarkJP-Bookmark
2014. május 12. hétfő, 08:43

Kisnémedi -Nk Kinizsi 2-6

Kezdők: Rónaszéki, Dobosi, Mojzes, Erdei, Nagy, Borsos, Turnai, Schrancz, Petric, Kovács, Pap

Csere: Őze, Máté, Osbáth

A tipikus „kiszakított rét” (egykori legelő, sár, csomós gyep, konténeröltözők) fogadta a csapatokat. Álmosan kezdtünk. Az első hazai támadásból gólt kaptunk. A fiatal kőrösi Kovács Szabolcs megszerezve első gólját egyenlített. Gyorsan jött az hazai válasz, amit Schrancz egalizált, majd a félidő vége előtt még egy gólt szerzett „Baba”, így előnnyel vonultunk a szünetre.

Nem lehetett kazettát nyerni.

A második félidőben Branko gyorsan vágott két szép gól. Megtriplázta vezetésünket. Gólra-gól, Pap Viktor két esernyő (nem bicikli) után már be is állította a 6-2-es végeredményt. A hátralévő fél órában pályára lépett, Osbáth, Máté, Őze. A múlt heti 7-1 után, most néggyel nyertünk idegenben, jó kedvvel várhatjuk a Vác elleni rangadót.

Május 18., Vasárnap 17.00 óra, Nagykőrös-Vác (A Vác edzője, a mindig nyugodt, tömött bajszú vadász, a volt szövetségi kapitány, Csank János)

Módosítás dátuma: 2014. május 16. péntek, 18:40